noalt

 

 

Mikropigmentacja medyczna

 

Zabieg wiąże się głównie z przywróceniem naturalnego wyglądu, który zoastał zaburzony przez uszkodzenie mechaniczne lub chorobę.

Są to zabiegi takie jak:

 

 

 

Mikropigmentacja skóry głowy

Cena zabiegu jest ustalana indywidualnie podczas konsultacji ze specjalistą.

 

To innowacyjna metoda polegająca na ukryciu łysienia poprzez stworzenie doskonałej imitacji krótko ostrzyżonych włosów. Efekt końcowy jest bardzo realistyczny i do złudzenia przypomina naturalne włosy. Metoda pozwala również na optyczne zagęszczanie w przypadku rzadkich włosów oraz zakrywa różnego rodzaju blizny, szramy lub ubytki, na przykład po nieudanym przeszczepie czy urazie głowy. Można ją stosować przy każdej postaci łysienia zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

 

 

Mikropigmentacja brodawki sutkowej

Cena zabiegu jest ustalana indywidualnie podczas konsultacji ze specjalistą.

 

Mikropigmentacja brodawki sutkowej sprawdza się zarówno po zabiegach pomniejszenia i powiększania piersi jak i po częściowej lub całkowitej mastektomii piersi. Przywraca im naturalny wygląd. Rekonstrukcja w wielu przypadkach dotyczy tylko implantu dlatego klientki często czują dyskomfort z powodu braku otoczki sutkowej. W takich przypadkach z pomocą może przyjść mikropigmentacja.

 

 

Przeciwwskazania do zabiegu mikropigmentacji medycznej:

 

 

Zalecenia po zabiegu:

 

 

​Skrupulatna pielęgnacja oraz odpowiednio dobrane preparaty pielęgnujące i ochronne mają istotny wpływ na zachowanie trwałości pigmentu i proces regeneracji. Efekt końcowy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju skóry oraz jej stanu w dniu zabiegu. 

 

Kolor końcowy jest uzależniony od naturalnego koloru skóry. Z każdym rokiem pigment staje się coraz jaśniejszy i w zależności od potrzeb może być odświeżany. 

 

Na 24 godziny przed i po wykonaniu pigmentacji obowiązuje zakaz spożywania alkoholu, aspiryny (kwas acetylosalicylowy) oraz napojów zawierających kofeinę (kawa, coca cola).