noalt

 

 

Mikropigmentacja medyczna

 

Zabieg wiąże się głównie z przywróceniem naturalnego wyglądu, który zoastał zaburzony przez uszkodzenie mechaniczne lub chorobę.

Są to zabiegi takie jak:

 

 

 

Mikropigmentacja brodawki sutkowej

Cena zabiegu jest ustalana indywidualnie podczas konsultacji ze specjalistą.

 

Mikropigmentacja brodawki sutkowej sprawdza się zarówno po zabiegach pomniejszenia i powiększania piersi jak i po częściowej lub całkowitej mastektomii piersi. Przywraca im naturalny wygląd. Rekonstrukcja w wielu przypadkach dotyczy tylko implantu dlatego klientki często czują dyskomfort z powodu braku otoczki sutkowej. W takich przypadkach z pomocą może przyjść mikropigmentacja.

 

 

Przeciwwskazania do zabiegu mikropigmentacji medycznej:

 

 

Zalecenia po zabiegu:

 

 

​Skrupulatna pielęgnacja oraz odpowiednio dobrane preparaty pielęgnujące i ochronne mają istotny wpływ na zachowanie trwałości pigmentu i proces regeneracji. Efekt końcowy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju skóry oraz jej stanu w dniu zabiegu. 

 

Kolor końcowy jest uzależniony od naturalnego koloru skóry. Z każdym rokiem pigment staje się coraz jaśniejszy i w zależności od potrzeb może być odświeżany. 

 

Na 24 godziny przed i po wykonaniu pigmentacji obowiązuje zakaz spożywania alkoholu, aspiryny (kwas acetylosalicylowy) oraz napojów zawierających kofeinę (kawa, coca cola).